Wersja mobilna             
 
banner Bonus

Taśmy teflonowe

Taśma teflonowa charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur, a także działanie substancji chemicznych i grzybów. Najczęściej produkt ten wykorzystywany jest w chłodniach, suszarniach czy laminowaniu, a także w miejscach, gdzie występuje oddziaływanie promieniowania UV, podczerwieni czy wysokich częstotliwości. Taśma teflonowa jest lekka, antyadhezyjna i trudnopalna, a także odporna na uszkodzenia, w tym ścieranie. Liczne korzystne parametry taśmy teflonowej wykorzystywane są w przemyśle opakowań foliowych czy jako ochrona płyty grzewczej przy zgrzewaniu profili z PCV, nie ma też przeciwwskazań, by te taśmy miały kontakt z nieopakowaną żywnością.  Oferujemy Państwu taśmy teflonowe bez kleju lub z klejem, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Podkładki, stopki, odbojniki, bumpony

Oferujemy szeroką gamę samoprzylepnych podkładek poliuretanowych, które służą do: zabezpieczania powierzchni przed zarysowaniem, tłumienia wibracji, wygłuszania lub jako elementy antypoślizgowe.

 

Zobacz naszą ofertę
lub ulotkę

Newsletter

Adres e-mailWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bonus Eurotech Sp. z o.o. w celu otrzymywania firmowego newslettera.