Wersja mobilna             
 
banner Bonus

Taśmy miedziane

Taśmy miedziane najczęściej wykorzystywane są do ekranowania urządzeń elektronicznych, znajdują też zastosowanie w budownictwie, m.in. jako wyroby dekarskie.  Taśma miedziana, ze względu na swoje specyficzne właściwości, często pojawia się też w posadzkach antyelektrostatycznych, gdzie odpowiada za odprowadzanie ładunków elektrycznych. Taśmy miedziane trafiają też do przemysłu motoryzacyjnego, gdzie służą produkcji chłodnic czy silników lub ekranowania transformatorów, przemysłu kablowego czy elektrotechnicznego. Charakteryzują się one całkowitą odpornością na wilgoć, co wpływa na szerokie wykorzystanie tego produktu. Coraz częściej taśma miedziana jest też uznawana za element dekoracyjny. Oferujemy takie taśmy w różnych wymiarach i grubościach.

Podkładki, stopki, odbojniki, bumpony

Oferujemy szeroką gamę samoprzylepnych podkładek poliuretanowych, które służą do: zabezpieczania powierzchni przed zarysowaniem, tłumienia wibracji, wygłuszania lub jako elementy antypoślizgowe.

 

Zobacz naszą ofertę
lub ulotkę

Newsletter

Adres e-mailWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bonus Eurotech Sp. z o.o. w celu otrzymywania firmowego newslettera.