Wersja mobilna             
 
banner Bonus

Taśmy izolacyjne

Taśmy izolacyjne to szereg produktów, które wykorzystywane są głównie w  energetyce oraz elektrotechnice. Oferujemy taśmy izolacyjne PVC i PET, taśmy naprawcze samowulkanizujące, a także taśmy maskujące kaptonowe. Cechą charakterystyczną taśmy izolacyjnej PET jest jej dobra przylepność i elastyczność, a także właściwości izolacyjne. Taśmy PET znajdują zastosowanie w produkcji cewek w transformatorach czy wiązek przewodów, a taśmy samowulkanizujące  służą do uszczelniania uszkodzonych produktów gumowych czy z tworzyw sztucznych. Nasze taśmy maskujące kaptonowe wybierane są natomiast przez osoby szukające produktu wysokotemperaturowego z klejem odpornym na korozję.

Podkładki, stopki, odbojniki, bumpony

Oferujemy szeroką gamę samoprzylepnych podkładek poliuretanowych, które służą do: zabezpieczania powierzchni przed zarysowaniem, tłumienia wibracji, wygłuszania lub jako elementy antypoślizgowe.

 

Zobacz naszą ofertę
lub ulotkę

Newsletter

Adres e-mailWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bonus Eurotech Sp. z o.o. w celu otrzymywania firmowego newslettera.