Wersja mobilna             
 
banner Bonus

O nas

| Wydarzenia | Polityka personalna | Polityka jakości | Polityka środowiskowa |

 

BONUS EUROTECH działa na rynku krajowym oraz europejskim od 1991 roku. Na początku firma zajmowała się tylko importem i dystrybucją materiałów samoprzylepnych, które trafiały do wielu różnorodnych odbiorców. Dzięki solidności działania oraz wysokiemu profesjonalizmowi Bonus Eurotech szybko zdobył zaufanie oraz uznanie szerokiej rzeszy klientów, co pozwoliło na umocnienie silnej pozycji firmy na rynku.

 

Odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów było uruchomienie w 1998 roku własnego Działu Produkcji, który wzmocnił postrzeganie nas jako nowoczesnego oraz elastycznego partnera biznesowego.

Bonus Eurotech stale inwestuje w nowe technologie produkcji, a także rozbudowę parku maszynowego. Naszym celem jest utrzymanie oferty produktowej i świadczonych usług na najwyższym poziomie, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości.

W 2005 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością wg normy ISO 9001, a tym samym potwierdziła chęć ciągłego doskonalenia wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Prowadzimy działalność w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego, dlatego też w 2011 roku wdrożyliśmy system zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001. Zapraszamy do lektury polityki jakości i polityki środowiskowej.

Oferowane przez Bonus Eurotech produkty i usługi budzą coraz szersze zainteresowanie  odbiorców zagranicznych.

 

Aktualnie zajmujemy znaczącą pozycję na rynku krajowych dystrybutorów materiałów samoprzylepnych.

Misją firmy jest:

  • Wdrażanie nowoczesnych form klejenia we wszystkich sektorach gospodarki.
  • Dostarczanie na polski i europejski rynek światowego know-how w zakresie klejenia wspierającego  producentów i drobnych wytwórców.
  • Oferowanie wysokiej jakości produktów w odpowiedniej relacji do ceny.
  • Poszerzanie współpracy z firmami w różnych branżach poprzez otwarte nawiązywanie relacji i etykę w biznesie.
  • Pomoc w podnoszeniu wydajności pracy i estetyki wykonania produktu poprzez umożliwienie wykorzystywania oferowanych przez nas materiałów klejących i urządzeń ułatwiających ich aplikację.
  • Dzielenie się naszym wieloletnim doświadczeniem z zakresu wykorzystania materiałów klejących w codziennej wytwórczości i pracy.

 

Nasza firma to grupa młodych ludzi, którzy są zawsze pełni energii oraz zapału do pracy. Dążymy do sprawnej realizacji naszych pomysłów i osiągnięcia niedościgłych celów.

 

Każdy członek naszej grupy jest indywidualnością, która jednak odnalazła swe miejsce i rolę wśród innych. Zbiór naszych różnych talentów, zdolności i umiejętności tworzy jeden silny potencjał.

 

Stałe podnosimy nasze kwalifikacje i poziom wiedzy na temat najbardziej nowoczesnych rozwiązań produktowych

 

Bonus Eurotech to zgrany zespół ludzi z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi oraz stanowić poważną konkurencję na rynku.

.

 

fundusze fundusze
Podkładki, stopki, odbojniki, bumpony

Oferujemy szeroką gamę samoprzylepnych podkładek poliuretanowych, które służą do: zabezpieczania powierzchni przed zarysowaniem, tłumienia wibracji, wygłuszania lub jako elementy antypoślizgowe.

 

Zobacz naszą ofertę
lub ulotkę

Newsletter

Adres e-mailWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bonus Eurotech Sp. z o.o. w celu otrzymywania firmowego newslettera.