Szanowni Państwo,
z uwagi na ogłoszony w Polsce stan epidemiczny związany z pojawieniem się w naszym kraju koronawirusa COVID-19 informujemy,
że ograniczamy wizyty w naszej firmie w terminie od 16 do 31 marca br. (z możliwością wydłużenia).
Wszelkie zapytania prosimy kierować bezpośrednio do Działu Handlowego na adresy:
Bernard Grela: b.grela@addevmaterials.com / +48 504 026 269
Anna Bukacka: a.bukacka@addevmaterials.com/ +48 512 170 440
Elżbieta Księżakowska: e.ksiezakowska@addevmaterials.com/ + 48 664 154 869
Informujemy, że STACJONARNY Dział Obsługi Klienta będzie nieczynny.
Nie będzie możliwe rozlicznie płatności KARTĄ ani GOTÓWKĄzamknij
Wersja mobilna             
 
banner Bonus

Branże

 • Budownictwo

  Oferujemy szeroki asortyment profesjonalnych materiałów klejących dla sektora budowlanego. Taśmy do budownictwa stosowane są w trakcie prowadzenia każdej budowy. Począwszy od fundamentów, poprzez elementy uszczelniania ścian i dachu, a skończywszy na pracach wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń.

 • Poligrafia i reklama

  Oferujemy szeroki asortyment taśm, akcesoriów samoprzylepnych oraz urządzeń do ich cięcia i podawania. Dla poligrafii i reklamy proponujemy: taśmy dwustronnie klejące, taśmy z nadrukiem, żelki klejące do inserowania, wykrawane elementy klejące, zawieszki, kółeczka montażowe do płyt CD, rzepy samoprzylepne, etykiety, taśmy do montażu fotopolimerów.

 • Elektrotechnika

  Proponujemy taśmy jednostronnie klejące, w tym taśmy izolacyjne i miedziane, taśmy antyelektrostatyczne do odprowadzania ładunków elektrycznych w posadzkach  i ekranowania urządzeń elektronicznych, taśmy  do wiązkowania przewodów i oznaczania  kolorami poszczególnych obwodów, wyroby sztancowane i wiele innych.

 • BHP

  Oferujemy szeroki asortyment materiałów klejących wykorzystywanych w sektorze BHP. Proponujemy taśmy oznaczeniowe stosowane do wyznaczania szlaków komunikacyjnych oraz oznaczeń na podłogach, ścianach i elementach maszyn i urządzeń, taśmy odgrodzeniowe, odblaskowe oraz  taśmy antypoślizgowe, na różnego rodzaju powierzchnie - idealne do urzędów, szkół, hal fabrycznych, sklepów, biur, teatrów, kin, obiektów sportowych, basenów i innych miejsc użyteczności publicznej.

 • AGD-RTV, GSM

  Oferujemy szeroki asortyment materiałów samoprzylepnych dla sektora  branży AGD-RTV i telefonii komórkowej. Są to różnego rodzaju taśmy jednostronnie i dwustronnie klejące służące do procesów produkcji i zabezpieczania sprzętów  na czas transportu, folie ochronne, pianki klejące i wiele innych specjalistycznych taśm.

 • Kosmetyka i farmacja

  Oferujemy szeroki asortyment materiałów samoprzylepnych wykorzystywanych w procesie produkcji opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych. Proponujemy taśmy termo formowalne do łączenia wstęg folii PVC, taśmy  dwustronnie klejące do różnego rodzaju mocowań. W naszej ofercie również akcesoria do ekspozycji produktów, zawieszki, etykiety, żelki klejące.

 • Meble i akcesoria

  Oferujemy szeroki asortyment materiałów samoprzylepnych do stosowania przy produkcji mebli i artykułów dekoracyjnych. Proponujemy  bogatą gamę taśm dwustronnie klejących  do różnego rodzaju mocowań, pianki jednostronnie klejące, folie ochronne, tkaninowe taśmy naprawcze, taśmy do mocowania luster oraz drobne akcesoria typu rzepy, filce czy podkładk.

 • Motoryzacja

  Oferujemy szeroki asortyment taśm jedno i dwustronnie klejących dedykowanych branży motoryzacyjnej. Zastosowanie mają tu jednostronnie klejące taśmy  maskujące, izolacyjne oraz różnego rodzaju materiały uszczelniające i wygłuszające, które są przez nas dostosowywane do żądanych wymiarów i kształtów.

 • Obuwnictwo, odzież i galanteria

  Oferujemy szeroki asortyment taśm dla branży obuwniczej oraz do produkcji różnego rodzaju galanterii i odzieży. Proponujemy taśmy  dwustronnie klejące, tkaninowe taśmy naprawcze, rzepy, różnego rodzaju dwustronnie klejące elementy wykrawane i inne.

 • Opakowania

  Oferujemy szeroki asortyment profesjonalnych taśm klejących oraz urządzeń ułatwiających ich podawanie. Opakowaniowe taśmy samoprzylepne, skutecznie zabezpieczają kartony przed niekontrolowanym otwarciem w czasie transportu. Taśmy służą do zaklejania kartonów. Poza podstawową funkcją mogą pełnić rolę: plomby, nośnika informacji (ostrzeżenie), reklamy (logo firmy), promocji.

 • Kultura i sztuka

  Oferujemy szeroki asortyment taśm do stosowania przy realizacjach scenograficznych, w teatrach, estradach, kinach i różnego rodzaju eventach. Proponujemy do oznaczania powierzchni; taśmy fotoluminescencyjne, oznaczeniowe, odgrodzeniowe, taśmy do zabezpieczania przewodów i różnych elementów, maskowania, szybkich montaży, taśmy naprawcze, antypoślizgowe i wiele innych.

 • Szkutnictwo

  Oferujemy taśmy dla producentów i użytkowników  łodzi, jachtów i kajaków. Proponujemy specjalistyczne taśmy jednostronnie i dwustronnie klejące, taśmy antypoślizgowe, taśmy naprawcze i wiele innych.

Dane kontaktowe

Bonus Eurotech Sp. z o.o

ul. Pancerz 6, 05-092 Łomianki

e-mail: info@bonus-euro.pl

tel.: +48 22 732 20 50

fax: +48 22 751 78 33

Newsletter

Adres e-mail



Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bonus Eurotech Sp. z o.o. w celu otrzymywania firmowego newslettera.