Szanowni Państwo,
z uwagi na ogłoszony w Polsce stan epidemiczny związany z pojawieniem się w naszym kraju koronawirusa COVID-19 informujemy,
że ograniczamy wizyty w naszej firmie w terminie od 16 do 31 marca br. (z możliwością wydłużenia).
Wszelkie zapytania prosimy kierować bezpośrednio do Działu Handlowego na adresy:
Bernard Grela: b.grela@addevmaterials.com / +48 504 026 269
Anna Bukacka: a.bukacka@addevmaterials.com/ +48 512 170 440
Elżbieta Księżakowska: e.ksiezakowska@addevmaterials.com/ + 48 664 154 869
Informujemy, że STACJONARNY Dział Obsługi Klienta będzie nieczynny.
Nie będzie możliwe rozlicznie płatności KARTĄ ani GOTÓWKĄzamknij
Wersja mobilna             
 
banner Bonus

O nas

| Wydarzenia | Polityka personalna | Polityka jakości | Polityka środowiskowa |

 

BONUS EUROTECH działa na rynku krajowym oraz europejskim od 1991 roku. Na początku firma zajmowała się tylko importem i dystrybucją materiałów samoprzylepnych, które trafiały do wielu różnorodnych odbiorców. Dzięki solidności działania oraz wysokiemu profesjonalizmowi Bonus Eurotech szybko zdobył zaufanie oraz uznanie szerokiej rzeszy klientów, co pozwoliło na umocnienie silnej pozycji firmy na rynku.

 

Odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów było uruchomienie w 1998 roku własnego Działu Produkcji, który wzmocnił postrzeganie nas jako nowoczesnego oraz elastycznego partnera biznesowego.

Bonus Eurotech stale inwestuje w nowe technologie produkcji, a także rozbudowę parku maszynowego. Naszym celem jest utrzymanie oferty produktowej i świadczonych usług na najwyższym poziomie, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości.

W 2005 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością wg normy ISO 9001, a tym samym potwierdziła chęć ciągłego doskonalenia wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Prowadzimy działalność w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego, dlatego też w 2011 roku wdrożyliśmy system zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001. Zapraszamy do lektury Zintegrowanego Systemu Zarządzania

 

Dane kontaktowe

Bonus Eurotech Sp. z o.o

ul. Pancerz 6, 05-092 Łomianki

e-mail: info@bonus-euro.pl

tel.: +48 22 732 20 50

fax: +48 22 751 78 33

Newsletter

Adres e-mailWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bonus Eurotech Sp. z o.o. w celu otrzymywania firmowego newslettera.